Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Jaki projektant sprawdzi się przy urządzaniu nocnego klubu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć ludzie! Polećcie mi kogoś kto zna się na rzeczy jak w temacie, czyli kto urządzi mi super wygląd nocnego klubu z dyskoteką!
Super wygląd? Czyli ma być wszystko profesjonalnie zrobione, jak rozumiem? Takich bajerów typu oświetlenia itp. szukaj w sklepach internetowych typu disco-designer itp. A jak zależy ci na zaprojektowaniu całości to może popytaj w innych klubach w mieście, które ci się podobają.
Ja polecam InCafe ! Naprawdę ludzie znają się na rzeczy. Razem z dwójką kumpli otwieraliśmy kilka miesięcy temu dyskotekę w takim mniejszym mieście pod Warszawą a zrobili nam to tak, że wygląda lepiej niż większość klubów w stolicy! Do tego od razu nas rozreklamowali, bardzo polecam!
Dobrze, że chociaż nie sądzisz, że w klubie zaaranżujesz wnętrze sam, bo tacy też się trafiają. To nie jest prosta sprawa jak z domem i tak dalej, wszystko musi być obliczone, odporne na zniszczenia itd., Koleżanka wyżej dobrze radzi z tą firmą, jak byłem ochroniarzem na dyskotece w Warszawie to też tam się radzili tych specjalistów.
Przekierowanie