Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Pomoc z prawem rodzinnym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Mam pewien problem w zakresie prawa rodzinnego (niestety). Sęk w tym, że chodzi o alimenty, gdyż mój ojciec przestał mi je wypłacać. Zasadniczo wiem, że dopóki się uczę (mam 20 lat i jestem na studiach), to powinien je płacić, tymczasem on sam zadecydował, że jestem na tyle dorosły, że powinienem radzić sobie sam. Znam mniej więcej swoje prawo w tym zakresie, ale nie jestem pewien co do kilku przepisów. Jeśli ktoś na privie byłby skłonny mi pomóc, byłbym wdzięczny.
Cześć. Współczuję sytuacji, walka z najbliższymi to nigdy nie jest coś fajnego. Najlepiej, żebyś się mimo wszystko udał do adwokata, który się na tym zna. Pierwsze z brzegu co znalazłem. Z tego co widzę, to kobieta też odpowiada na pytania zadane przez Internet, to zawsze jakieś uproszczenie.
Widzę też, że zajmuje się sprawami rodzinnymi. Tylko nie wiem, czy będzie mnie na nią stać, jakbym ewentualnie chciał ją wynająć.
Jak nie jesteś do niej przekonany, to możesz poszukać innej kancelarii adwokackiej w Łodzi. Myślę, że ich tu nie brakuje. Ja sam nie wiem, jak to jest, ta adwokat pisze na swojej stronie, że niby ceny ma przystępne, ale to musiałbyś sam się wybrać.
Zobaczymy, tak czy inaczej dzięki.
Przekierowanie