Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Replika broni dla przyjaciela
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobry. Szukam repiliki MP5-K. Ktoś coś może słyszał? Albo ma i chciałby się pozbyć? Bo znaleźć nie mogę, a chciałbym komuś na prezent. Ja to się w ogóle na tym nie znam i nie chciałbym, żeby się okazało, że kupiłem jakiś zupełnie do niczego sprzęt.
A próbowałeś tutaj http://www.taniemilitaria.pl/pl,mp5-k-g5...,3679.html? To akurat najlepszy sprzęt, jaki możesz znaleźć.
Tak, byłem na tej stronie taniemilitaria.pl, ale nie wiedziałem czy warto tam brać, bo jak już pisałem ja to się zupełnie nie znam na rzeczy. TO dla przyjaciela, który jest tym zainteresowany i nie chciałbym po prostu się ośmieszyć przed nim, jak mu kupię coś słabego.
Chłopie, tak się składa, że trafiłeś do najlepszego sklepu z takimi militariami. Cokolwiek tam znajdiesz możesz brać bez namysłu, bo bublu to oni tam nie sprzedają. Biorą tylko sprzęt najwyższej jakości, więc nie będziesz zawiedziony. Nie musisz się bać, że spieprzysz. A, polecam jeszcze magazynki mid-cap jak jakieś znajdziesz. Nie pytaj co to tylko bierz. Przyjaciel będzie zdumiony.
No dobra. Jak już tak mówisz, to na pewno tak będzie. Smile Bardzo Ci dziękuję za wszystkie rady, mam nadzieję, że i przyjaciel będzie zadowolony tego, co dostanie, bo bardzo mi na tym zależy, to wyjątkowa okazja.
Będzie, na pewno będzie. Tym się nie musisz martwić, wszystko z tym sprzętem będzie ok.
Przekierowanie