Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Jak skutecznie zareklamować swoją firmę w sieci?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam nowych sposobów na zareklamowanie swojego sklepu w sieci. Korzystam już z promocji linków, reklamuję się na FB i w kilku innych portalach. Może doradzicie coś nowego?
Moze zdecydujesz się na publikacje materiału wideo o swoim sklepie, albo o konkretnym produkcie. Kiedya widziałam caly cykl filmikow ze sklepu zabawkowego. Mysle ze takie cos moze się sprawdzi. Filmiki publikujesz za free na YouTube albo w innych serwisach z materiałami wideo.
No niby tak, ale ja sprzedaje produkty BHP i nie wiem jak mogłabym to reklamować Wink
A co to za różnica co sprzedajesz, o wszystkim można nakręcić coś ciekawego. Wystarczy, że znajdziesz profesjonalne studio produkujące filmy reklamowe i zlecisz im wykonanie filmu o produktach BHP i po sprawie. Ciekawą opcją może być na przykład nakręcenie szkoleniowego filmu BHP z wykorzystaniem produktów oferowanych przez twój sklep. Możesz zrobić całą serię takich filmów i w ten sposób zapewnić sobie stałą reklamę, bo pewnie nie jedna osoba prowadząca szkolenia będzie chętna do skorzystania z takich materiałów promocyjnych.
Faktycznie, dość oryginalny pomysł. Tylko kwestia kosztów całego przedsięwzięcia. Duża liczba filmików to większe koszty. Może jeden spot reklamowy z szerokim przekrojem mojej sklepowej oferty będzie lepszy?
Nie wiem czy lepszy, ale na pewno tańszy. Faktycznie można zacząć od czegoś prostego i z czasem zobaczysz, czy to się sprawdza.
Przekierowanie