Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Identyfikacja firmy poprzez logo- wasze doświadczenia.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Pare dni temu otworzyłem wlasną dzialalnosc gospodarcza i chcialbym sie was poradzic, jak podejsc do tematyki marketingu. Oczywistym jest ze logo zapada klientowi w pamieci, ale czy to sie przeklada na jego rzeczywisty powrót po wasze produkty, wzrost sprzedaży i powiekszajace sie grono stalych klientow? Podzielcie sie swoimi spostrzezeniami.
Są wartości których nie da się zmierzyć i jednoznacznie przedstawić na wykresie czy diagramie, ale z całą pewnością przełożenie intensywniejszej widocznosci Twojej marki na zyski jest niepodważalne. Zauważ że największe firmy na przykład z branży napojów, pomimo ze są rozpoznawalne i ich logo rozpoznalbys pewnie wszedzie to nieustannie prowadzą kampanię w mediach. Zwiększają w ten sposób swoją obecność w świadmości klientów, którzy mając w sklepie różne alternatywy do wyboru będą kierować się zaufaniem do tego co juz widzieli.
Jest dokładnie tak jak pisze moja przedmówczyni. Dla ciebie oznacza to, że musisz zainwestowac w reklamę aby zdobywać nowych klientów i utwierdzać stałych w przekonaniu ze warto się Ciebie trzymać nawet jesli znajda gdzies cos taniej. Pisałeś że masz dzialalnosc od paru dni wiec radze stworzyc wizje loga i motywu i znaleźc dobrą firmę do zaprojektowania wizytówek, które jak najszybciej trzeba będzie rozdać. Potem pójdzie juz z górki i będziesz mógł zająć się kolejnymi rzecami.
Kolejnymi czyli jakimi? I jaką firmę do zaprojektowania wizytówek polecacie?
Hej. Nie chcę się wciskać w temat, ale jeśli chodzi o wizytówki to polecam Ci firmę Algrafo, która od wielu lat zajmuje się różnymi materiałami reklamowymi i swoją pracę wykonuje solidnie i porzadnie. Nie wiem co kolega zamierza wskazać jako kolejny krok ale ja popatrzyłabym jak klienci odbierają wizytówki. Jeśli zaczną pojawiać się nowi klienci to warto zająć się stworzeniem loga twojej firmy zwiazanym z motywem wizytówki, ktore będą takim próbnym balonem pokazujacym czy dotychczasowa sciezka reklamy jest dobra.
Przekierowanie