Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Jak skutecznie wyczyścić tapicerkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć! Więc jako długoletni użytkownik swojego samochodu postanowiłem w końcu porządnie wyprać mu tapicerkę. Jednak, że raczej średnio wiem, z jakich środków czy urządzeń korzystać przy jej czyszczeniu, a niestety wczoraj wylał mi się na siedzenie sok warzywny… no skaranie! Próbowałem płynem do naczyń, mydłem, wszystkim! Niestety przy okazji zauważyłem, że jest kilka innych plam niewiadomoego pochodzenia. Więc liczę na Waszą pomoc Wink
A próbowałeś płynem do prania? Może by zeszło? Tylko nie korzystaj z żadnych wybielaczy, bo wtedy to w ogóle sobie zniszczysz tapicerkę.
A widzisz, a przeszło mi to z tym wybielaczem przez myśl Tongue A niestety płyn do prania nie zdał egzamiu ;(
Witaj, a jaką masz tę tapicerkę? Skorzaną? Czy materiałową?
Materiałową.
Słuchaj, to może zainteresuj się, jaka firma w Poznaniu pierze kanapy ? Tapicerki samochodowe też pewnie będą prać. Przynajmniej masz pewność, że będą mieli nie tylko środki, ale też przede wszystkim będą wiedzieli, jak z nich skorzystać. Nic nie zepsują, a Ty możesz sobie dorobić tylko kilka dodatkowych plam Smile
Fajnie, pocieszaj mnie dalej… jedna właśnie tak dziwnie wygląda… Okej, a ktoś zna taką firmę? Gdzie mogę takich ludzi znalexc?
A chociażby tu: http://www.mobilnykarcher.pl/Uslugi/czys...-tapicerki . Co byś się nie przemęczył to od azu masz link do ich usługi czyszczenia tapicerek. Ja u nich nie raz zamawiałem pranie tapicerek w moim samochodzie i jestem zadowolony z ich usług.
A nie zapłacę jak za zboże?
Dla mnie ich cena była jak najbardziej okej. A pzrynajmniej jak wypiorą, to w samochodzie się od razu zapach zmienia i dużo przyjemniej się jeździ.
Stron: 1 2
Przekierowanie