Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Czy posiłki z cateringów to są wysokiej jakości?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
siemanko! Kiedyś mnie pewni ludzie nastraszyli tym co przygotowywane jest w cateringach do jedzenia i teraz mam troszkę mieszane uczucia. Dużo pracuję, obok pracy same chińskie knajpy z byle czym i zastanaiam się czy wykupić jakieś abo w dobrym cateringu. Co myślicie, porządne mają jedzenie?
heh, co za pytanie, nie wiesz jak to jest? Jedna firma będzie dobra, a w innej z kolei płacisz za jakość, która ma niewiele wspólnego z jakimiś normami, warto skrozystać z polecanych miejsc i tyle.
według mnie warto skorzystać z dietetycznego cateringu w Poznaniu, firmy realizujące zamówienia dopasowane pod kątem liczby kalorii zawsze korzystają z naprawdę świeżych i dobrych jakościowo produktów. Wiadomo, że cena wtedy trochę wyzśza, ale chociaż masz pewność, że jesz to co dobre i zdrowe.
Hmm, ostatnio trafiłem właśnie na taką ofertę cookingcatering.pl, to chyba jest dokładnie to o czym mówisz. Spróbuję w takim razie, pewnie macie racje, ze w takich miejscach to jednak dba się o jakość posiłków. Wezmę sobie to dla sportowca to się najem Big Grin, dzięki i pooozdrooo.
Przekierowanie