Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Opony do traktora i nie tylko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jestem rolnikiem i posiadam sporo maszyn rolniczych w tym traktor. Chciałbym część sprzętów powymieniać i m.in. zadbać o nowe opony. Mam jednak problem ze znalezieniem sklepu, który oferuje w sprzedaży opony do maszyn rolniczych. Czy ktoś z Was natknął się na dobry sklep i może coś polecić? Albo konkretny typ opon?
Dużo dobrych opinii mają opony rolnicze Apollo które nie dość, że są bardzo trwałe to jeszcze ich jakość w stosunku do opon w tych samych cenach, jest o wiele wyższa. Poluj na takie Wink Ale niestety nie znam sklepu, w którym mógłbyś dokonać zakupu takowych.
Mi się bardzo dobrze kojarzą opony z Bridegestone bo nie raz czytałem o nich same pozytywy i w wielu testach otrzymują wysokie noty. Nie miałem ich przyjemności testować, ale mój znajomy na nich jeździ i bardzo chwali.
Nie wiem jak sprawa wygląda z oponami przemysłowymi ale wejdź sobie na sklep.opony-kunicki.pl i poszukaj tam. Masz bardzo duży wybór opon i masz gwarancje, że są one w wysokiej jakości. Ceny mają naprawdę dobre i nie musisz się przejmować przepłacasz itp.
Znakomicie, mam zamiar w takim wypadku tam zrobić zakupy, wcześniej jeszcze poczytam opinie o różnych oponach Wink Dziękuję za pomoc!
Coraz ciężej być rolnikiem w dzisiejszych czasach. Dużo osób wyjeżdża do większego miasta i porzuca dorobek swojej rodziny. Mój kuzyn jest na to świetnym dowodem, dostał w spadku wielkie działki i mnóstwo pola. Od razu wszystko sprzedał i ani przez chwilę nie myślał, żeby kontynuować tradycje rodzinne.
Ktoś musi się do tego urodzić i to kochać. Mi to wpoił dziadek. Mój tata też nie chciał być rolnikiem, to ja często jeździlem do dziadków na wakacje i tak mi się to podobało, że jeździłem coraz częściej i czesciej.. aż w końcu zostałem na stałe i po prostu to kocham. Wydaje mi się, że życie w małej miejscowosci i praca na roli jest o wiele łatwiejsza i satysfakcjonująca niż to co oferuje duże miasto.
Też bym chciał wyjechać na wieś i zostawić całe swoje dotychczasowe życie za sobą.. byłoby cudownie.
Przekierowanie