Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Skąd czerpiecie inspiracje do zaprojektowania przestrzeni w mieszkaniach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawiam się skąd ludzie czerpią inspiracje do zaprojektowania przestrzeni w mieszkaniach. Jaki deficyt miejsca jest w blokach chyba każdy wie, czasem mieszkania są bardzo nieustawne, mają dziwne wnęki itd, stąd moje pytanie jak to się dzieje że kiedy odwiedzam znajomych to zaskakują mnie tak sprytnymi rozwiązaniami na które ja bym nigdy nie wpadła. Może znacie jakies strony zwiazane z tą tematyką albo coś takiego?
Cześć. Ludzie często korzystają z pomocy profesjonalnych projektantów i trzymają to w tajemnicy żeby zasługi przypisać sobie Big Grin. Moja dobra znajoma na przykład korzystała z usług profesjonalnego projektanta wnętrz w Poznaniu i przez długi czas nie chciała się przyznać że nie aranżacja to nie do końca jej dzieło. Niekiedy po prostu widać kiedy nad mieszkaniem pracował specjalista bo czujemy się w takich miejscach lepiej, przytulniej, wszystko jakby z sobą współgrało i było harmonijnie zorganizowane. Wprawne oko zawsze się pozna Wink.
Może znasz nazwę firmy z której korzystała twoja znajoma, bo zauważam że moje mieszkanie wymyka mi się z rąk. Nie nalezy do najmniejszych ale mam dwoje dzieci, które bądź co bądź starają sie utrzymać porządek ale wiadomo jak to czasami wygląda. A najbardziej denerwuje mnie to ze zdezamy sie w przedpokoju. Tak niefortunnie porozmieszczałam meble ze jest po prostu ciasno a innego pomyslu nie mam. Pomożesz?
Pomogę, proszę: 3wymiary.pl/o-nas/. Z tego co się dowiedziałem firma działa juz od wielu lat, a po tym co zrobili w mieszkaniu znajomej mogę tylko polecić bo efekt jest naprawdę niesamowity. Można się zakochac w takim mieszkaniu i juz nigdy z niego nie wyjsc Smile
Hej, wyczytałam na ich stronie dokladnie tu - 3wymiary.pl/projektowanie-i-aranzacja-wnetrz/mieszkania/ że najpierw prowadzą rozmowy odnosnie potrzeb i upodobań, na czym dokładnie to polega? Bardzo zalezy mi wlasnie na kontakcie z osobą wykonującą projekt bo przeciez bede tam mieszkac i mieszkanie musi mnie odzwierciedlać.
Przekierowanie