Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Czy macie jakąs firmę, która ma tanie usługi kadrowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No niby mieliśmy kogos od kadr, ale ostatecznie musieliśmy pożegnać panią, która nie potrafila nawet normalnie sklecić umowy zlecenie tak, żeby nikt się nie przyczepil. no i teraz szukam jakiejs firmy która mi pomoze z tym. Czy maacie jakas firme, która ma tanie usługi kadrowe?
no wiesz, w każdej firmie prawidłowa dokumentacja to podstawa bo bez tego to firma funkcjonuje byle jak. A umowa o dzieło, umowa zlecenie no to musza być dorbze napisane. No i potem dobrze rozliczone, żeby nikt nie miał do nikogo pretensji o kase.
Ja kiedys tez tak samo przejechałem się na swoich pracownikach i od teraz wiem, ze lepiej skorzystac z firmy zewnętrznej niż potem upominać i nic nie wychodzi tak jak trzeba. Teraz akurat wspólpracuję z Optimum z Warszawy i naprawde nie jest jakos bardzo drogo no i jakość usług na odpowiednim poziomie. Więcej info o tym masz tutaj optimum-waw.pl/cennik-uslugi-kadrowe i mozesz sobie poczytac co ile kosztuje u nich. Oni zajmują się też pełna księgowością, gdybyś potrzebował.
póki co potrzebuje jedynie usług kadrowych : )
No jeśli chodzi o tanie usługi księgowe Warszawa to dobre miejsce by znaleźć takie, szczególnie kiedy wybierzemy firme, z która zamierzamy dluzej współpracować to tez ceny inne. W tej firmie o ktorej pisalem wyzej to zajmują się prowadzeniem pełnej księgowości, no i prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów jak potrzeba.
wiadomo, że kadry to nie tylko umowy zlecenia ale też wszelkie zaświadczenia dla pracowników, zajmowanie się tym kto ile bierze urlopu, no i robienie wszelkich zestawień. wiec warto żeby to robil naprawde konkrenty specjalista.
Wiesz, chodzi o to, żeby to była fachowa pomoc. A teraz i tak dużo osób korzysta z doradztwa księgowych i podatkowego, bo po prostu prawo się szybko zmienia i trudno samemu za tym nadażyć. No i wiadomo, ze tacy ludzie potrafia pomóc w przypadku kontroli z Inspekcji Pracy.
Przekierowanie