Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Wycieczki szkolne, jak dobrze zadbać o organizację?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
podzielcie się waszymi opiniami o organizacji wycieczek szkolnych… na co należy uważać, na co zwrócić uwagę. I czy da się takie rzeczy robić tanio, ale dobrze. Mam nadzieję, że tak, bo nie ukrywam, że budżet odgrywa sporą rolę.
my od paru lat zdajemy się na biuro turystyczne. Tak jest po prostu łatwiej. Nie musisz tyle się gimnastykować, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Polecam ofertę z tej strony http://www.wigra.com.pl/kategoria/4-dniowe,131, bardzo fajne wycieczki 4dniowe.
w sumie wolałabym coś krótszego… a jak wychodzicie z cenami?
krótsze znajdziesz tutaj http://www.wigra.com.pl/kategoria/2-dniowe,127. Dwa dni. A jeśli chcesz jednodniowe to pogrzeb na stronce, też je mają. Bardzo fajne i kreatywne warsztaty. Ceny w porządku, opłaca się. Dzieci są zadowolone, rodzice się nie skarżą. Naprawdę nie ma na co narzekać.
Biuro Usług Turystycznych Wigra zna się na wycieczkach szkolnych, mogę to potwierdzić.Wink jeśli chodzi o wycieczki szkolne to na pewno ważna jest opieka nad grupą, trzeba mieć oczy dookoła głowy, by ktoś nie wpadł na jakieś głupie pomysły i nie zrobił sobie krzywdy.
hmmm, jeśli chodzi o wyjazdy szkolne to liczy się cena, ale też organizacja i lokalizacja… dzieci trzeba zainteresować, niestety nie zawsze jest to takie proste. Ale da się zrobić.Wink
Przekierowanie