Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Potrzebna nowa pompa centralnego smarowania do maszyny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam krótkie tak jak wyżej, potrzebuję zakupić nową pompę centralnego smarowania, jednoliniowa do maszyny bez sterownika plc. Możecie mi doradzić, w jakiej firmie szukać takiego urządzenia?
Na http://www.centralne-smarowanie.com/pomp...marowania/ znajdziesz nie tylko dozowniki ale jest tam także właśnie taka pompa centralnego smarowania, z tego co dobrze pamiętam to jest to akurat model tsm/ap. Firma sprawdzona także bez obaw.
Nie widzę na stronie ceny tej pompy. Wiecie może jaka jest jej ostateczna cena czy trzeba wysyłać zapytanie do sprzedawcy?
Jeżeli na stronie nie ma ceny to albo dostaniesz cennik w odpowiedzi na zapytanie albo konkretną wycenę w zależności od potrzeb. Najlepiej kontaktować się z nimi osobiście i wtedy dogadywać ceny. Zawsze można trochę oszczędzić na rabacie Wink
A czy taka pompa nadaje się do maszyn ze sterownikiem plc? Wiem, że jest też specjalna wersja do urządzeń które posiadają taki sterownik ale z tego co się orientuję to cena też jest odpowiednio wyższa. Wiecie coś może na ten temat?
Przekierowanie