Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Przeglądając kobiecą prasę, natknęłam się na kilka reklam feromonów dla kobiet. Temat zgłębiłam też w Internecie. Bardzo mnie to zaciekawiło, ponieważ opisy, recenzje i opinie są bardzo pozytywne. Ale czy to aby nie jest chwyt marketingowy? Co Wy o tym myślicie?
Ja nawet nie wiedziałem, że istnieją feromony dla kobiet. Smile Przez jakiś czas używałem męskich. Pomogło. Placebo czy autentyczne działanie? Teraz nie ma to dla mnie znaczenia.
Cześć Wam. Jeśli chodzi o feromony dla kobiet opinie są bardzo różne. Można trafić zarówno na pozytywne, jak i na negatywne wypowiedzi. Wiem, że w sieci znajdziesz rankingi i zestawienia. Polecam przejrzeć, poczytać komentarze i zobaczyć, co piszą na innych stronach. Zacznij tutaj: http://feromony-rank.pl/ranking-najlepsz...ow-opinie/. Naprawdę dobra i rzetelna strona.
Dzień dobry. Podzielę się informacjami z pierwszej ręki, bo sama stosuję feromony dla kobiet. I to wcale nie z myślą o uwodzeniu. Pracuję w tzw. sprzedaży i często prowadzę różne negocjacje. Takie wsparcie dodaje mi pewności siebie. Wygląda na to, że część osób jest na to naprawdę podatna. Smile
Czyli sukces negocjacyjny może zależeć nie tylko od argumentów, ale i wyglądu, biologii?
Dokładnie tak. Smile
Ja tam nie mam zdania. Nigdy nie myślałam o stosowaniu feromonów dla kobiet, ale to dlatego, że mam powodzenie u płci przeciwnej.
Bo tak właśnie działają Twoje feromony. Wink Poza tym okazuje się, że mają one wpływ na znacznie więcej procesów.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Choć przyznam, że spodziewałam się trochę więcej historii z życia wziętych.
Przekierowanie