Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, rozważam opcję pozycjonowania strony internetowej, ale jestem troszeczkę confused.. Otóż znalazłam parę ofert i firm, które się tym zajmują. Niektóre wzbudziły we mnie większe zainteresowanie i poprosiłam o wyceny. Okazuje się, że stawki sa znacznie różne (od kilkuset do nawet kilku tysięcy). Również czas pozycjonowania stron był różnie wskazywany. I wobec tego lepiej jest na próbę skorzystać z krótszego czasu i niskich cen, czy od razu zdecydować się na dłuższy okres ale i wyższe stawki?
Szczerze to bym się nie pchał w te firmy które zaoferowały stawki po 100 zł za miesiąc, albo i mniej. Zazwyczaj takie firmy korzystają ze zautomatyzowanych systemów i wrzucają linki do strony klienta gdzie popadnie i nienaturalnie. od 2014 r. jest wzmożona kontrola google w tym zakresie i mogą nawet usunąć twoją stronę z wyników wyszukiwania jeśli stwierdzą że manipulujesz wynikami.
Ja cały czas szukam jakiejś firmy, która by mi pomogła wywindowac się na liście wyszukiwarki, ale jakoś żadna nie wzbudza mojego zaufania. Nie wiem, może nie warto. opinie też są w necie podzielone.
Po przeczytaniu opinii kolegi zdecydowałam się na grupa-tense.pl, wydają mi się solidni, jako jedni z nielicznych zrobili darmową wycenę. Widziałam na stornie referencje od największych firm na rynku. Dam znać co i jak jak już będa jakieś wyniki.
A oferują pozycjonowanie krótkie, czy dłuższe? I jak to się wogóle odbywa?
Strony są pozycjonowane bardzo naturalnie, firma ma swoich copywriterów, którzy zajmują się pisaniem okreslonych treści zgodnych ze słowami kluczowymi pasującymi do twojej firmy i branży. W ten sposób pozycjonowanie stron internetowych z uwagi na ich złożony i znaturalizowany charakter trwa dłużej, ale jest też bardziej efektywne. Z resztą tutaj znajdziesz kompletne informacje dotyczące pozycjonowania https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/. Mnie to przekonało.
Ok, dzięki za szybką odpowiedź Smile
Przekierowanie