Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szukam sklepu, w którym mogłabym kupić ciekawą fototapetę z uliczką. Najlepiej jakby to była taka uliczka w starym mieście, na przykład w Rzymie. Nie musi być duża, bo i miejsca u mnie niezbyt wiele, ale tęsknię za czymś co ożywiłoby moją ponurą kawalerkę.
Ja też chętnie kupiłabym sobie jakąś fototapetę ale nie z uliczką tylko ogrodem pełnym kwiatów, na przykład.
To chyba nie problem kupić coś takiego. Wystarczy poszukać.
Eee, wszystko wszędzie takie samo, oklepane widoczki.
No to chyba nie byłaś na tej stronie: http://naklejkomania.eu/622-fototapety-uliczki, znajdzie się tu i fototapeta uliczka i ogród z kwiatami. Te fototapety są dla marzycieli, którzy chcieliby podróżować, ale z różnych względów nie mogą. Dlatego, aby wyjść naprzeciw tym marzeniom, sklep włączył do swojego asortymentu również takie fototapety. Paryż, Rzym, Wenecja, Nowy Jork czy Berlin, którekolwiek miasto chciałabyś odwiedzić możesz je mieć u siebie w domu na wyciągnięcie ręki.
Dla mnie nie musi to być konkretne miasto, ważne, żeby była perspektywa, która, mam nadzieję doda mojemu małemu mieszkanku wrażenia przestrzeni.
Och z pewnością coś wybierzesz, bez względu na wielkość mieszkania. Każda z tych fototapet jest dostępna w kilku rozmiarach. Pomierzysz ścianę to będziesz wiedziała co wybrać. Pasować będzie do każdego wnętrza, i klasycznego i nowoczesnego. Przy okazji nabierze ono kolorów, a ty łatwiej wypoczniesz z książką na kanapie, będziesz mogła się rozmarzyć
No liczę na to Smile. Już mierzyłam, mogę mieć fototapetę szeroką na około 2 metry, wysokość to 2,55. Pytanie kto mi to położy!
Sama dasz sobie radę. To fototapeta na flizelinie, wystarczy, że pokryjesz ścianę klejem. Tapety nie musisz. Jakaś dobra dusza na pewno ci pomoże potrzymać.
Dzięki za namiary Smile. Już zdecydowałam co bym chciała. Wezmę tę z dużą ilością światła słonecznego, będzie mi przypominała o lecie, cieple, słońcu. Super.
Stron: 1 2
Przekierowanie