Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Potrzebne opinie o maseczce lerosett
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam opinii o maseczce lerosett bo moja znajoma zaczęła stosować i widać sporą poprawę. Cera jest jakby suchsza a trądzik ogasa i pomału zanika. Będę wdzięczna za konstruktywną dyskusję.
Czegos tu nie rozumiem. Twoja kolezanka uzywa tej maseczki i jest w porządku to chyba nie mozna liczyc na bardziej sprawdzoną opinię, szczególnie w internecie.
Chodzi o to że może u niej to po prostu działa ale u 100 innych dziewczyn nie koniecznie. Zawsze robie tak ze zanim cos kupie i uzyje to pytam wszystkich znajomych albo w necie. Szczególnie z kosmetykami trzeba pytać bo nigdy nie wiadomo.
Bardzo dobrze, że pytasz, bo takie dzis czasy ze nie wiadomo na co czlowiek trafi. trzeba rozpytywać i tyle. Co do twojego pytania to Lerosett faktycznie ma bardzo dobre właściwości osuszające. Ze wszystkich maseczek jakie przewinely sie przez moje ręce i twarz ta była chyba najlepsza i najtańsza Tongue. Jak sie zdecydujesz to warto zamówić na aptekamini.pl/lerosett-maseczka-do-twarzy-5-ml.html, w aptekach osiedlowych czesto tego nie mają a jak juz jest to bardzo drogie.
Też miałam polecać aptekamini.pl przede wszystkim ze wzgledu na ceny ale jak spojrzeć na dostepnosc różnych leków to faktycznie nie znam drugiego takiego miejsca gdzie wszystko byloby dostepne od reki. Maseczki o którą pytasz niestety nie znam ale jak jest w aptece to na pewno pomoże.
Przekierowanie