Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ostatnio między mną a znajomymi wywiązała się ciekawa dyskusja. Generalnie dla nas nawet to, że komuś nie staje nie jest jakimś tematem tabu i o tym rozmawiamy (tacy z nas nwocześni mężczyźni). No i właśnie w tym temacie ostatnio pojawiły się różnice. Mianowicie chodzi o dwa środki, które mają zaradzać problemom z potencją. Otóż niektórzy mówili, że Kamagra zamiast Viagry jest znacznie lepszym rozwiązaniem, bo to nie dość, że ten sam produkt, to jest tańszy i bardziej dostępny. Sczerze? Ja pierwszy raz się z nim spotkałem w czasie tej dyskusji, ale Viagrę miałem okazji wziąć (na szczęście na razie tylko eksperymentalnie xD). A jak to jest faktycznie? Ktoś ma porównanie?
Viagra to sprawdzony produkt, który cieszy się renomą zarówno wśród pacjentów, jak i lekarzy. Po co zmieniać coś, co jest dobre? Nigdy nie zrozumiem ludzi.
No właśnie dlatego, że jest lepsze! Kolega słusznie pisze, że Kamagra jest na przykład tańsza od Viagry, a przy tym nie oferuje zasadniczo niczego innego, jak silna i trwała erekcja, dzięki której można sobie na spokojnie pofilgować z partnerką (czy partnerem, jak kto woli).
Prawda, miedzy tymi dwoma środkami zasadniczo nie ma większej różnicy, jak w kształcie, głównie Tongue Chodzi o to, że oba wykorzystują ten sam środek aktywny. Dzięki niemu właśnie wzwód jest silny i cieszy oko (choć nie tylko, zapewneWink). Jeśli więc miałbym wybierać między nimi, to dla mnie o wiele niższa cena jest sporym atutem.
No właśnie też tak patrzyłem po różnych sklepach i widziałem, że jeśli była Kamagra, to zazwyczaj była sporo tańsza. Listek Viagry kupiłem raz i kosztował mnie sporo. A jak jest jeśli chdzi o efekty uboczne?
Zasadniczo to nie ma, a przynajmniej ja żadnych nie zaobserwowałem. Kamagra zamiast Viagry jest w zupełności bezpiecznym rozwiązaniem i raczej nie powinno być z tym związanych żadnych większych problemów.
Hejka! Wybaczcie, że się tak wkradam w Wasze dyskuzje, ale sama jestem ciekawa… czy u mężczyzny w zaawansowanym wieku (powyżej 60) ta Kamagra też będzie działać?
Hehe, figle w dojrzałym wieku :)Dobrze, dobrze! Cieszcie się życiem, póki możecie. Jak najbardziej, może zacząć braći będzie działać. Możecie ewentualnie wybrać się do lekarza, żeby określił, czy nie ma żadnych rpzeciwwskazań.
A są jakieś ogólne?
Choroby serca, nadciśnienie… Jest tego kilka, ale to w ulotce można znaleźć.
Stron: 1 2
Przekierowanie