Forum integracyjno-międzyklasowe

Pełna wersja: Jakie są prawdziwe koszta pozycjonowania strony?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niedawno rozmwaiałam ze swoim znajomym na temat tego, jak powinno wyglądać odpowiednie pozycjonowanie strony. Wynika to z faktu, że chcę nieco polepszyć wyniki mojej witryny w googlu. On się tym trochę zajmuje i zaśpiewał mi taką sumę, która, przyznam szczerze, powaliła mnie. Prosiłam, by dał mi czas do namysłu. Chcę jednak dowiedzieć się co nieco od Was, ile ewentualnie musiałabym zapłacić za dobre wypozycjonowanie strony. Ktoś ma na ten temat jakieś info?
Wiesz, raczej nikt ci tak z góry nie powie, ile to kosztuje. Musiałabyś podać więcej szczegółów, jakich efektów oczekujesz etc. Jeśli chcesz, by twoja stroa znalazła się w top 3, to wiadomo, że za to wybulisz większą kasę. Jeśli masz pewność, że ten twój znajomy się tym zajmuje i robi to dobrze, to może awrto skorzystać z oferty.
Zgadzam się z kolegą wyżej, że niełatwo to wycenić mając tak małą ilość informacji o tym, czym się zajmujesz. Ale niemyślę za to, żeby dobrym wyjściem było powierzanie to pojedynczej osobie i to pewnie z rozliczeniem „pod stołem”. Lepiej zawsze się dogadaćz jakąś profesjonalną firmą, która świadczy usługi pozycjonowania. Raz, że może być taniej, dwa – masz pewność, że będzie to zrobione dobrze, a nie na zasadzie „trochę się tym zajmuje”
Jeśli mógłbym coś polecić, to zdecydowanie wejdź pod adres http://wycenpozycjonowanie.pl/. Kiedy się tam zgłosisz, wypełnisz formularz, jaki mają na stronie, to szybko dowiesz się, jakie są prawdziwe koszta pozycjonowania strony. Na pewno musisz wziąć pod uwagę to, jaką chcesz zyskać pozycję w wyszukiwaniach i konkurencję fraz.
Konkurencję fraz, tzn?
to taki mój mały skrót myślowy Smile CHodzi o to, ile firm będzie używało podobnych faz co ty. Po prostu jak dużą masz konkurencję, która wykorzystuje podobne frazy, by ich strony były pozycjonowane.
Ja jeszcze dorzucę, że polecałbym jakąś dobrą firmę, która nie tylko wypozycjonuje Ci stronę, ale też zajmie się audytem SEO, bo nie tylko frazy są ważne, ale też struktura strony. Za do Google daje kolejne punkty.
Będę to miała na uwadze. Dizęki za pomoc.
Przekierowanie