Forum integracyjno-międzyklasowe
Replika broni dla przyjaciela - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Towarzyski dział (/dzial-towarzyski-dzial)
+--- Dział: Dział mężczyzn (/dzial-dzial-mezczyzn)
+--- Wątek: Replika broni dla przyjaciela (/w-replika-broni-dla-przyjaciela)

Replika broni dla przyjaciela - Zarobiony - 02-05-2016 11:47 AM

Dobry. Szukam repiliki MP5-K. Ktoś coś może słyszał? Albo ma i chciałby się pozbyć? Bo znaleźć nie mogę, a chciałbym komuś na prezent. Ja to się w ogóle na tym nie znam i nie chciałbym, żeby się okazało, że kupiłem jakiś zupełnie do niczego sprzęt.

Replika broni dla przyjaciela - ashen - 02-05-2016 01:52 PM

A próbowałeś tutaj http://www.taniemilitaria.pl/pl,mp5-k-g5k-galaxy,3,5,6,24,3679.html? To akurat najlepszy sprzęt, jaki możesz znaleźć.

Replika broni dla przyjaciela - Zarobiony - 02-05-2016 02:22 PM

Tak, byłem na tej stronie taniemilitaria.pl, ale nie wiedziałem czy warto tam brać, bo jak już pisałem ja to się zupełnie nie znam na rzeczy. TO dla przyjaciela, który jest tym zainteresowany i nie chciałbym po prostu się ośmieszyć przed nim, jak mu kupię coś słabego.

Replika broni dla przyjaciela - ashen - 02-05-2016 02:33 PM

Chłopie, tak się składa, że trafiłeś do najlepszego sklepu z takimi militariami. Cokolwiek tam znajdiesz możesz brać bez namysłu, bo bublu to oni tam nie sprzedają. Biorą tylko sprzęt najwyższej jakości, więc nie będziesz zawiedziony. Nie musisz się bać, że spieprzysz. A, polecam jeszcze magazynki mid-cap jak jakieś znajdziesz. Nie pytaj co to tylko bierz. Przyjaciel będzie zdumiony.

Replika broni dla przyjaciela - Zarobiony - 02-05-2016 04:46 PM

No dobra. Jak już tak mówisz, to na pewno tak będzie. Smile Bardzo Ci dziękuję za wszystkie rady, mam nadzieję, że i przyjaciel będzie zadowolony tego, co dostanie, bo bardzo mi na tym zależy, to wyjątkowa okazja.

Replika broni dla przyjaciela - ashen - 02-05-2016 04:56 PM

Będzie, na pewno będzie. Tym się nie musisz martwić, wszystko z tym sprzętem będzie ok.