Forum integracyjno-międzyklasowe
Czy posiłki z cateringów to są wysokiej jakości? - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy posiłki z cateringów to są wysokiej jakości? (/w-czy-posilki-z-cateringow-to-sa-wysokiej-jakosci)Czy posiłki z cateringów to są wysokiej jakości? - koksu84 - 03-16-2016 03:07 PM

siemanko! Kiedyś mnie pewni ludzie nastraszyli tym co przygotowywane jest w cateringach do jedzenia i teraz mam troszkę mieszane uczucia. Dużo pracuję, obok pracy same chińskie knajpy z byle czym i zastanaiam się czy wykupić jakieś abo w dobrym cateringu. Co myślicie, porządne mają jedzenie?


Czy posiłki z cateringów to są wysokiej jakości? - bolączka - 03-16-2016 06:00 PM

heh, co za pytanie, nie wiesz jak to jest? Jedna firma będzie dobra, a w innej z kolei płacisz za jakość, która ma niewiele wspólnego z jakimiś normami, warto skrozystać z polecanych miejsc i tyle.


Czy posiłki z cateringów to są wysokiej jakości? - rozmowa_kontrolowana - 03-16-2016 07:55 PM

według mnie warto skorzystać z dietetycznego cateringu w Poznaniu, firmy realizujące zamówienia dopasowane pod kątem liczby kalorii zawsze korzystają z naprawdę świeżych i dobrych jakościowo produktów. Wiadomo, że cena wtedy trochę wyzśza, ale chociaż masz pewność, że jesz to co dobre i zdrowe.


Czy posiłki z cateringów to są wysokiej jakości? - koksu84 - 03-16-2016 09:33 PM

Hmm, ostatnio trafiłem właśnie na taką ofertę cookingcatering.pl, to chyba jest dokładnie to o czym mówisz. Spróbuję w takim razie, pewnie macie racje, ze w takich miejscach to jednak dba się o jakość posiłków. Wezmę sobie to dla sportowca to się najem Big Grin, dzięki i pooozdrooo.