Forum integracyjno-międzyklasowe
Wycieczki szkolne, jak dobrze zadbać o organizację? - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Dział o wszystkim (/dzial-dzial-o-wszystkim)
+--- Dział: O podróżach (/dzial-o-podrozach)
+--- Wątek: Wycieczki szkolne, jak dobrze zadbać o organizację? (/w-wycieczki-szkolne-jak-dobrze-zadbac-o-organizacje)Wycieczki szkolne, jak dobrze zadbać o organizację? - Saszetka89 - 02-27-2017 05:54 AM

podzielcie się waszymi opiniami o organizacji wycieczek szkolnych… na co należy uważać, na co zwrócić uwagę. I czy da się takie rzeczy robić tanio, ale dobrze. Mam nadzieję, że tak, bo nie ukrywam, że budżet odgrywa sporą rolę.


Wycieczki szkolne, jak dobrze zadbać o organizację? - rozmowa_kontrolowana - 02-27-2017 08:46 AM

my od paru lat zdajemy się na biuro turystyczne. Tak jest po prostu łatwiej. Nie musisz tyle się gimnastykować, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Polecam ofertę z tej strony http://www.wigra.com.pl/kategoria/4-dniowe,131, bardzo fajne wycieczki 4dniowe.


Wycieczki szkolne, jak dobrze zadbać o organizację? - Saszetka89 - 02-27-2017 11:44 AM

w sumie wolałabym coś krótszego… a jak wychodzicie z cenami?


Wycieczki szkolne, jak dobrze zadbać o organizację? - rozmowa_kontrolowana - 02-27-2017 02:36 PM

krótsze znajdziesz tutaj http://www.wigra.com.pl/kategoria/2-dniowe,127. Dwa dni. A jeśli chcesz jednodniowe to pogrzeb na stronce, też je mają. Bardzo fajne i kreatywne warsztaty. Ceny w porządku, opłaca się. Dzieci są zadowolone, rodzice się nie skarżą. Naprawdę nie ma na co narzekać.


Wycieczki szkolne, jak dobrze zadbać o organizację? - Smerf_Maruda - 02-27-2017 05:08 PM

Biuro Usług Turystycznych Wigra zna się na wycieczkach szkolnych, mogę to potwierdzić.Wink jeśli chodzi o wycieczki szkolne to na pewno ważna jest opieka nad grupą, trzeba mieć oczy dookoła głowy, by ktoś nie wpadł na jakieś głupie pomysły i nie zrobił sobie krzywdy.


Wycieczki szkolne, jak dobrze zadbać o organizację? - drumla - 02-27-2017 07:30 PM

hmmm, jeśli chodzi o wyjazdy szkolne to liczy się cena, ale też organizacja i lokalizacja… dzieci trzeba zainteresować, niestety nie zawsze jest to takie proste. Ale da się zrobić.Wink