Forum integracyjno-międzyklasowe
Gdzie kupić dobrej jakości śruby? - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Dział o wszystkim (/dzial-dzial-o-wszystkim)
+--- Dział: Domowy dział (/dzial-domowy-dzial)
+--- Wątek: Gdzie kupić dobrej jakości śruby? (/w-gdzie-kupic-dobrej-jakosci-sruby)Gdzie kupić dobrej jakości śruby? - Zarobiony - 03-20-2017 11:23 AM

Temat może wydawać się błahy i generalnie bezsensu, bo niby śruba to śruba, więc co to za filozofia kupić dobrą… Jednak jak ktoś się na temacie zna to wie, że to wcale nie taka oczywista oczywistość i łatwa sprawa dlatego też właśnie pytam się was drodzy koledzy i koleżanki gdzie mogę kupić dobre śruby? Naprawdę dobrej jakości, takie co to tak łatwo nie przekręcają gwintu i nie obluzowują się. Macie może jakiegoś sprawdzonego producenta, jakąś hurtownię czy coś w tym stylu? Byłbym wdzięczny za polecenie, bo przydałby mi się jakiś sprawdzony dostawca tego produktu.


Gdzie kupić dobrej jakości śruby? - koksu84 - 03-20-2017 01:35 PM

No śruby to chyba raczej tak w miarę ogólno dostępne są w sklepach budowalnych różnego rodzaju na przykład… Albo w jakimś specjalistycznym wielobranżowym, chyba nie powinno być problemu z dostaniem czegoś takiego też??


Gdzie kupić dobrej jakości śruby? - Zarobiony - 03-20-2017 02:40 PM

No pewnie być problemu nie powinno tylko, że mnie nie bardzo interesuje jakiś tam przypadkowy sklep na osiedlu ani market budowalny mniejszy czy większy tylko właśnie raczej jakas sprawdzona hurtownia czy coś w tym stylu, bo po pierwsze potrzebuje większą ilość, a po drugie jak już pisałem zależmy mi na sprawdzonych i naprawdę dobrych śrubach.


Gdzie kupić dobrej jakości śruby? - koksu84 - 03-20-2017 03:02 PM

A co złego jest w takich z marketu budowalnego??


Gdzie kupić dobrej jakości śruby? - Zarobiony - 03-20-2017 03:45 PM

Teoretycznie nic, ale w praktyce różnie bywa…


Gdzie kupić dobrej jakości śruby? - Smerf_Maruda - 03-20-2017 03:55 PM

Doskonale Cię rozumiem. Śruba śrubie nierówna, wiadomo to nie od dziś. Ale bardzo dobre śruby znajdziesz tutaj, pod tym adresem: sklep.metalzbyt.com.pl/439-sruby. To sprawdzona hurtownia, w której kupisz tylko dobre produkty w tym właśnie śruby różnego rodzaju. Z łbem sześciennym, łbem stożkowym, rzymskie i zamkowe, i wiele innych. Mają naprawdę duży wybór, konkurencyjne ceny na różne śruby oraz oferują naprawdę wysoką jakość produktów.


Gdzie kupić dobrej jakości śruby? - Zarobiony - 03-20-2017 05:44 PM

O, no fajnie, dzięki za polecenie, właśnie sobie przeglądam ich stronę i rzeczywiście ofertę mają dość szeroką.