Forum integracyjno-międzyklasowe
Potrzebna nowa pompa centralnego smarowania do maszyny - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Dział o wszystkim (/dzial-dzial-o-wszystkim)
+--- Dział: O technice (/dzial-o-technice)
+--- Wątek: Potrzebna nowa pompa centralnego smarowania do maszyny (/w-potrzebna-nowa-pompa-centralnego-smarowania-do-maszyny)Potrzebna nowa pompa centralnego smarowania do maszyny - beszamel - 07-17-2017 10:16 AM

Mam krótkie tak jak wyżej, potrzebuję zakupić nową pompę centralnego smarowania, jednoliniowa do maszyny bez sterownika plc. Możecie mi doradzić, w jakiej firmie szukać takiego urządzenia?


Potrzebna nowa pompa centralnego smarowania do maszyny - yrok - 07-17-2017 11:17 AM

Na http://www.centralne-smarowanie.com/pompki-centralnego-smarowania/ znajdziesz nie tylko dozowniki ale jest tam także właśnie taka pompa centralnego smarowania, z tego co dobrze pamiętam to jest to akurat model tsm/ap. Firma sprawdzona także bez obaw.


Potrzebna nowa pompa centralnego smarowania do maszyny - beszamel - 07-17-2017 01:11 PM

Nie widzę na stronie ceny tej pompy. Wiecie może jaka jest jej ostateczna cena czy trzeba wysyłać zapytanie do sprzedawcy?


Potrzebna nowa pompa centralnego smarowania do maszyny - drazahnede - 07-17-2017 03:44 PM

Jeżeli na stronie nie ma ceny to albo dostaniesz cennik w odpowiedzi na zapytanie albo konkretną wycenę w zależności od potrzeb. Najlepiej kontaktować się z nimi osobiście i wtedy dogadywać ceny. Zawsze można trochę oszczędzić na rabacie Wink


Potrzebna nowa pompa centralnego smarowania do maszyny - Lumia - 07-17-2017 06:40 PM

A czy taka pompa nadaje się do maszyn ze sterownikiem plc? Wiem, że jest też specjalna wersja do urządzeń które posiadają taki sterownik ale z tego co się orientuję to cena też jest odpowiednio wyższa. Wiecie coś może na ten temat?