Forum integracyjno-międzyklasowe
Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Towarzyski dział (/dzial-towarzyski-dzial)
+--- Dział: Dział kobiet (/dzial-dzial-kobiet)
+--- Wątek: Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? (/w-jakie-sa-wasze-opinie-o-feromonach-dla-kobiet)

Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - rozmowa_kontrolowana - 08-09-2017 02:17 AM

Witam serdecznie. Przeglądając kobiecą prasę, natknęłam się na kilka reklam feromonów dla kobiet. Temat zgłębiłam też w Internecie. Bardzo mnie to zaciekawiło, ponieważ opisy, recenzje i opinie są bardzo pozytywne. Ale czy to aby nie jest chwyt marketingowy? Co Wy o tym myślicie?

Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - Piotr Młynarski - 08-09-2017 03:40 AM

Ja nawet nie wiedziałem, że istnieją feromony dla kobiet. Smile Przez jakiś czas używałem męskich. Pomogło. Placebo czy autentyczne działanie? Teraz nie ma to dla mnie znaczenia.

Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - Lumia - 08-09-2017 05:19 AM

Cześć Wam. Jeśli chodzi o feromony dla kobiet opinie są bardzo różne. Można trafić zarówno na pozytywne, jak i na negatywne wypowiedzi. Wiem, że w sieci znajdziesz rankingi i zestawienia. Polecam przejrzeć, poczytać komentarze i zobaczyć, co piszą na innych stronach. Zacznij tutaj: http://feromony-rank.pl/ranking-najlepszych-damskich-feromonow-opinie/. Naprawdę dobra i rzetelna strona.

Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - trzygłowa - 08-09-2017 06:34 AM

Dzień dobry. Podzielę się informacjami z pierwszej ręki, bo sama stosuję feromony dla kobiet. I to wcale nie z myślą o uwodzeniu. Pracuję w tzw. sprzedaży i często prowadzę różne negocjacje. Takie wsparcie dodaje mi pewności siebie. Wygląda na to, że część osób jest na to naprawdę podatna. Smile

Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - Piotr Młynarski - 08-09-2017 09:33 AM

Czyli sukces negocjacyjny może zależeć nie tylko od argumentów, ale i wyglądu, biologii?

Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - trzygłowa - 08-09-2017 11:35 AM

Dokładnie tak. Smile

Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - petunia - 08-09-2017 12:52 PM

Ja tam nie mam zdania. Nigdy nie myślałam o stosowaniu feromonów dla kobiet, ale to dlatego, że mam powodzenie u płci przeciwnej.

Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - Lumia - 08-09-2017 03:45 PM

Bo tak właśnie działają Twoje feromony. Wink Poza tym okazuje się, że mają one wpływ na znacznie więcej procesów.

Jakie są Wasze opinie o feromonach dla kobiet? - rozmowa_kontrolowana - 08-09-2017 05:42 PM

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Choć przyznam, że spodziewałam się trochę więcej historii z życia wziętych.