Forum integracyjno-międzyklasowe
Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych? - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Dział na poważnie (/dzial-dzial-na-powaznie)
+--- Dział: O pracy (/dzial-o-pracy)
+--- Wątek: Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych? (/w-jak-dlugo-trwa-pozycjonowanie-stron-internetowych)

Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych? - bolączka - 10-21-2017 11:58 AM

Cześć, rozważam opcję pozycjonowania strony internetowej, ale jestem troszeczkę confused.. Otóż znalazłam parę ofert i firm, które się tym zajmują. Niektóre wzbudziły we mnie większe zainteresowanie i poprosiłam o wyceny. Okazuje się, że stawki sa znacznie różne (od kilkuset do nawet kilku tysięcy). Również czas pozycjonowania stron był różnie wskazywany. I wobec tego lepiej jest na próbę skorzystać z krótszego czasu i niskich cen, czy od razu zdecydować się na dłuższy okres ale i wyższe stawki?

Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych? - Piotr Młynarski - 10-21-2017 02:27 PM

Szczerze to bym się nie pchał w te firmy które zaoferowały stawki po 100 zł za miesiąc, albo i mniej. Zazwyczaj takie firmy korzystają ze zautomatyzowanych systemów i wrzucają linki do strony klienta gdzie popadnie i nienaturalnie. od 2014 r. jest wzmożona kontrola google w tym zakresie i mogą nawet usunąć twoją stronę z wyników wyszukiwania jeśli stwierdzą że manipulujesz wynikami.

Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych? - trzygłowa - 10-21-2017 03:13 PM

Ja cały czas szukam jakiejś firmy, która by mi pomogła wywindowac się na liście wyszukiwarki, ale jakoś żadna nie wzbudza mojego zaufania. Nie wiem, może nie warto. opinie też są w necie podzielone.

Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych? - bolączka - 10-21-2017 05:46 PM

Po przeczytaniu opinii kolegi zdecydowałam się na grupa-tense.pl, wydają mi się solidni, jako jedni z nielicznych zrobili darmową wycenę. Widziałam na stornie referencje od największych firm na rynku. Dam znać co i jak jak już będa jakieś wyniki.

Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych? - trzygłowa - 10-21-2017 08:34 PM

A oferują pozycjonowanie krótkie, czy dłuższe? I jak to się wogóle odbywa?

Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych? - bolączka - 10-21-2017 10:15 PM

Strony są pozycjonowane bardzo naturalnie, firma ma swoich copywriterów, którzy zajmują się pisaniem okreslonych treści zgodnych ze słowami kluczowymi pasującymi do twojej firmy i branży. W ten sposób pozycjonowanie stron internetowych z uwagi na ich złożony i znaturalizowany charakter trwa dłużej, ale jest też bardziej efektywne. Z resztą tutaj znajdziesz kompletne informacje dotyczące pozycjonowania https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/. Mnie to przekonało.

Jak długo trwa pozycjonowanie stron internetowych? - trzygłowa - 10-21-2017 10:33 PM

Ok, dzięki za szybką odpowiedź Smile