Forum integracyjno-międzyklasowe
Ubranka marki Pinokio, co myślicie? - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Dział na poważnie (/dzial-dzial-na-powaznie)
+--- Dział: O dzieciach (/dzial-o-dzieciach)
+--- Wątek: Ubranka marki Pinokio, co myślicie? (/w-ubranka-marki-pinokio-co-myslicie)Ubranka marki Pinokio, co myślicie? - Jałówka - 12-19-2017 08:53 AM

szukam jakichś dobrych ubranek dla swojego dziecka i zastanawiam się nad zamówieniem czegoś od marki Pinokio. Kupowaliście, znacie? Jak się sprawdzały? W ogóle czym warto kierować się w trakcie takich zakupów??


Ubranka marki Pinokio, co myślicie? - bolączka - 12-19-2017 10:48 AM

dla mnie ważny jest materiał. Musi być naturalny, przewiewny, ale dostosowany do pory roku, więc zimą musi dawać ciepełko. Moje dziecko to straszny nerwus, nie ma cierpliwości i nie lubi się ubierać, szczególnie jak w grę wchodzi szalik, czapka, rękawiczki… więc dobrze, jeśli ciuszki są wygodne, dają się szybko założyć.


Ubranka marki Pinokio, co myślicie? - drumla - 12-19-2017 11:25 AM

moje dzieci też mają problem z ubieraniem zimą, marudzą. Ale nie dziwię się, bo ja też tego nie lubię, kurtki, czapki, szaliki, to nigdy nie jest zbyt wygodne.Wink ale polecam łapki z Pinokia, są bardzo ciepłe i w porównaniu do innych naprawdę szybko się je zakłada, jest mniej marudzenia. Czapki też mają urocze… naprawdę ladne.Wink


Ubranka marki Pinokio, co myślicie? - Jałówka - 12-19-2017 12:46 PM

tak, czapeczki są naprawdę super, widziałam kilka fasonów, które wyglądają jak z obrazka. A skąd zamawiacie? Mierzycie wcześniej czy tak w ciemno, jeśli chodzi o ubrania dla dzieci?


Ubranka marki Pinokio, co myślicie? - drumla - 12-19-2017 12:57 PM

ja mam już wyczucie.Big Grin a najbardziej opłaca się chyba zamawiać przez Internet, sprawdź sobie ceny w tym sklepie https://wyprawkowy.pl/pinokio-427. bardzo fajna oferta. Możesz zamówić sobie więcej rzeczy za jednym razem, mają też dobre szczotki do butelek i smoczki. W moim mieście ciężko o tani sklep dla dzieci i dlatego coraz bardziej przyzwyczajam się zamawiania online.


Ubranka marki Pinokio, co myślicie? - Lumia - 12-19-2017 03:38 PM

Popieram, na wyprawkowy.pl można znaleźć naprawdę ładne ubranka w dobrej cenie. A z Pinokia mam kilka par śpioszków. Są ładne, ale przede wszystkim bardzo wygodne i faktyczne dobrze się je zapina. Jak kiedyś miałam śpioszki z innego sklepu to zawsze był problem z zapięciem, coś nie wykończyli tego dobrze.


Ubranka marki Pinokio, co myślicie? - Jałówka - 12-19-2017 05:46 PM

dzięki za wszystkie odpowiedzi. Przejrzę sobie ofertę tego sklepu i zobaczymy czy mają tam coś dla mnie ciekawego.