Forum integracyjno-międzyklasowe
Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Dział o wszystkim (/dzial-dzial-o-wszystkim)
+--- Dział: O budownictwie (/dzial-o-budownictwie)
+--- Wątek: Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. (/w-podoba-mi-sie-fototapeta-uliczka-podajcie-adres-sklepu-ktory-taka-ma-w-sprzedazy)

Strony: 1 2

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - rozmowa_kontrolowana - 01-17-2018 04:20 AM

Szukam sklepu, w którym mogłabym kupić ciekawą fototapetę z uliczką. Najlepiej jakby to była taka uliczka w starym mieście, na przykład w Rzymie. Nie musi być duża, bo i miejsca u mnie niezbyt wiele, ale tęsknię za czymś co ożywiłoby moją ponurą kawalerkę.

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - Jałówka - 01-17-2018 05:02 AM

Ja też chętnie kupiłabym sobie jakąś fototapetę ale nie z uliczką tylko ogrodem pełnym kwiatów, na przykład.

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - Smerf_Maruda - 01-17-2018 06:32 AM

To chyba nie problem kupić coś takiego. Wystarczy poszukać.

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - Jałówka - 01-17-2018 09:27 AM

Eee, wszystko wszędzie takie samo, oklepane widoczki.

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - bosanova - 01-17-2018 10:11 AM

No to chyba nie byłaś na tej stronie: http://naklejkomania.eu/622-fototapety-uliczki, znajdzie się tu i fototapeta uliczka i ogród z kwiatami. Te fototapety są dla marzycieli, którzy chcieliby podróżować, ale z różnych względów nie mogą. Dlatego, aby wyjść naprzeciw tym marzeniom, sklep włączył do swojego asortymentu również takie fototapety. Paryż, Rzym, Wenecja, Nowy Jork czy Berlin, którekolwiek miasto chciałabyś odwiedzić możesz je mieć u siebie w domu na wyciągnięcie ręki.

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - rozmowa_kontrolowana - 01-17-2018 11:06 AM

Dla mnie nie musi to być konkretne miasto, ważne, żeby była perspektywa, która, mam nadzieję doda mojemu małemu mieszkanku wrażenia przestrzeni.

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - bosanova - 01-17-2018 12:39 PM

Och z pewnością coś wybierzesz, bez względu na wielkość mieszkania. Każda z tych fototapet jest dostępna w kilku rozmiarach. Pomierzysz ścianę to będziesz wiedziała co wybrać. Pasować będzie do każdego wnętrza, i klasycznego i nowoczesnego. Przy okazji nabierze ono kolorów, a ty łatwiej wypoczniesz z książką na kanapie, będziesz mogła się rozmarzyć

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - rozmowa_kontrolowana - 01-17-2018 02:59 PM

No liczę na to Smile. Już mierzyłam, mogę mieć fototapetę szeroką na około 2 metry, wysokość to 2,55. Pytanie kto mi to położy!

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - bosanova - 01-17-2018 04:56 PM

Sama dasz sobie radę. To fototapeta na flizelinie, wystarczy, że pokryjesz ścianę klejem. Tapety nie musisz. Jakaś dobra dusza na pewno ci pomoże potrzymać.

Podoba mi się fototapeta uliczka. Podajcie adres sklepu, który taką ma w sprzedaży. - rozmowa_kontrolowana - 01-17-2018 05:40 PM

Dzięki za namiary Smile. Już zdecydowałam co bym chciała. Wezmę tę z dużą ilością światła słonecznego, będzie mi przypominała o lecie, cieple, słońcu. Super.