Forum integracyjno-międzyklasowe
Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Towarzyski dział (/dzial-towarzyski-dzial)
+--- Dział: Intymny dział (/dzial-intymny-dzial)
+--- Wątek: Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? (/w-kamagra-zamiast-viagry-%E2%80%93-jak-myslicie)

Strony: 1 2


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - Smerf_Maruda - 10-15-2018 03:24 AM

Ostatnio między mną a znajomymi wywiązała się ciekawa dyskusja. Generalnie dla nas nawet to, że komuś nie staje nie jest jakimś tematem tabu i o tym rozmawiamy (tacy z nas nwocześni mężczyźni). No i właśnie w tym temacie ostatnio pojawiły się różnice. Mianowicie chodzi o dwa środki, które mają zaradzać problemom z potencją. Otóż niektórzy mówili, że Kamagra zamiast Viagry jest znacznie lepszym rozwiązaniem, bo to nie dość, że ten sam produkt, to jest tańszy i bardziej dostępny. Sczerze? Ja pierwszy raz się z nim spotkałem w czasie tej dyskusji, ale Viagrę miałem okazji wziąć (na szczęście na razie tylko eksperymentalnie xD). A jak to jest faktycznie? Ktoś ma porównanie?


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - KAT - 10-15-2018 06:09 AM

Viagra to sprawdzony produkt, który cieszy się renomą zarówno wśród pacjentów, jak i lekarzy. Po co zmieniać coś, co jest dobre? Nigdy nie zrozumiem ludzi.


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - beszamel - 10-15-2018 08:25 AM

No właśnie dlatego, że jest lepsze! Kolega słusznie pisze, że Kamagra jest na przykład tańsza od Viagry, a przy tym nie oferuje zasadniczo niczego innego, jak silna i trwała erekcja, dzięki której można sobie na spokojnie pofilgować z partnerką (czy partnerem, jak kto woli).


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - yrok - 10-15-2018 09:09 AM

Prawda, miedzy tymi dwoma środkami zasadniczo nie ma większej różnicy, jak w kształcie, głównie Tongue Chodzi o to, że oba wykorzystują ten sam środek aktywny. Dzięki niemu właśnie wzwód jest silny i cieszy oko (choć nie tylko, zapewneWink). Jeśli więc miałbym wybierać między nimi, to dla mnie o wiele niższa cena jest sporym atutem.


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - Smerf_Maruda - 10-15-2018 09:59 AM

No właśnie też tak patrzyłem po różnych sklepach i widziałem, że jeśli była Kamagra, to zazwyczaj była sporo tańsza. Listek Viagry kupiłem raz i kosztował mnie sporo. A jak jest jeśli chdzi o efekty uboczne?


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - yrok - 10-15-2018 12:56 PM

Zasadniczo to nie ma, a przynajmniej ja żadnych nie zaobserwowałem. Kamagra zamiast Viagry jest w zupełności bezpiecznym rozwiązaniem i raczej nie powinno być z tym związanych żadnych większych problemów.


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - Jałówka - 10-15-2018 03:23 PM

Hejka! Wybaczcie, że się tak wkradam w Wasze dyskuzje, ale sama jestem ciekawa… czy u mężczyzny w zaawansowanym wieku (powyżej 60) ta Kamagra też będzie działać?


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - beszamel - 10-15-2018 03:42 PM

Hehe, figle w dojrzałym wieku :)Dobrze, dobrze! Cieszcie się życiem, póki możecie. Jak najbardziej, może zacząć braći będzie działać. Możecie ewentualnie wybrać się do lekarza, żeby określił, czy nie ma żadnych rpzeciwwskazań.


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - Jałówka - 10-15-2018 06:05 PM

A są jakieś ogólne?


Kamagra zamiast Viagry – jak myślicie? - beszamel - 10-15-2018 06:22 PM

Choroby serca, nadciśnienie… Jest tego kilka, ale to w ulotce można znaleźć.