Forum integracyjno-międzyklasowe
Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - Wersja do druku

+- Forum integracyjno-międzyklasowe (http://wiejskieforum.pl)
+-- Dział: Dział o wszystkim (/dzial-dzial-o-wszystkim)
+--- Dział: O sporcie (/dzial-o-sporcie)
+--- Wątek: Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? (/w-buty-nike-hypervenom-opinie-%E2%80%93-warto-kupic)Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - Smerf_Maruda - 05-31-2019 01:21 PM

Słyszałem, że to są naprawdę buty do gry w piłkę. Zgadzacie się? A może lepiej zainwestować w inny model? Chętnie się dowiem, na co zwracać uwagę… Chodzi mi o naprawdę dobrej jakości obuwie, które sprawdzi się przy regularnych i ciężkich treningach. Normalne buty nie dają rady.;/


Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - KAT - 05-31-2019 03:28 PM

No jasne, na boisku trzeba czegoś więcej. Dobry piłkarz zawsze sobie poradzi, nawet jak ma złe buty, ale tak serio, po co sobie utrudniać życie? Pamiętam jak po treningu zawsze strasznie bolały mnie stopy, a potem okazało się, że właśnie miałem fatalne buty. Jeśli chodzi o hypervenom opinie faktycznie są dobre i nie bez powodu. Na przykład tutaj https://ctxsport.com/produkt/b-jr-hypervenom-phade-iii-fg/ przeczytasz sobie więcej na temat tego modelu. Ma świetną przyczepność i dobrze dopasowuje się do ruchów gracza.


Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - beszamel - 05-31-2019 05:59 PM

warto, to dobry model. Sprawdza się na intensywnych treningach piłkarskich i nie zdziera się szybko. Porównując do innych butów naprawdę można zobaczyć różnicę. Poza tym cena jest całkiem w porządku, nie są to jakieś ekstra drogie markowe buty.


Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - Smerf_Maruda - 05-31-2019 07:20 PM

dzięki za odpowiedzi. Właśnie tam czytam sobie te opisy i komentarze, i na razie wszystko wygląda dobrze. A w tym sklepie, co go podaliście, nawet jest lepsza cena… może się skuszę.


Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - yrok - 05-31-2019 08:24 PM

a jak tam wbiję do tematu, co z butami marki adidas? Też są chyba przyzwoitej jakości, nie? szukam dobrych butów do biegania po różnych podłożach i tak się zastanawiam w co celować, czy lepiej brać Nike czy jednak adidasa.


Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - KAT - 05-31-2019 10:38 PM

hmm, zależy do czego te buty. Jak na boisko zdecydowanie polecam tamten model od Nike. Jak po prostu bieganie i tak dalej, Adidas też się świetnie sprawdzi. Pamiętaj tylko, by dobrze dobrać rozmiar.


Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - yrok - 06-01-2019 12:36 AM

ale to wystarczy zmierzyć stopę, teoretycznie proste?


Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - beszamel - 06-01-2019 03:23 AM

proste, ale wielu moich znajomych się pomyliło, bo zamiast sprawdzić, jak wygląda tabela rozmiarów Adidas, mówili sobie, aaa, ja to noszę 39 i brali w ciemno.Wink tylko takie małe przypomnienie, że tabela rozmiarów Adidas faktycznie o coś jest i warto z niej skorzystać. Choć zawsze masz też zwroty.


Buty nike hypervenom opinie – warto kupić? - yrok - 06-01-2019 06:20 AM

jasne, dzięki za odpowiedź! Pamiętam o mierzeniu.Big Grin